PERMANENTNÍ ŘASY

 

info@studiomonroe.cz

+420 774 835 219

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ ŘAS

Tuto službu provádíme od roku 2007. Patříme mezi první v aplikaci řas v české republice.

 

Moderní metoda prodlužuje řasy jakékoliv délky. Nabízíme řasy syntetické a kašmírové, které se aplikují přírodní metodou a to řasa na řasu, tzn. že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje přírodní řasy naopak po aplikaci jsou delší, plnější, tmavší, elegantní a mají hedvábný vzhled.

 

Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné. S řasami jste stále upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat všem aktivitám, sportu i plavání. Jsou voděodolné, ultratenké a na očích je ani necítíte. Aplikace řas je bezbolestná a s okamžitým efektem, kterého běžnou řasenkou nelze nikdy dosáhnout.

Co jsou to 3D až 6D semi-permanentní řasy EXTRA VOLUME

Objemové prodloužení řas metodou 3D až 6D spočívá v aplikaci 3 až 6 speciálních ultra tenkých a extra lehkých řas na jednu přírodní řasu pro vytvoření maximálního objemu.

 

Uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientek a dokáže vykouzlit neuvěřitelný objem i u velmi řídkých přírodních řas. Zároveň je nošení těchto lehoučkých řas velmi pohodlné a šetrné k přírodním řasám.

 

Výhodou permanentního prodloužení řas je fakt, že nevyžadují téměř žádnou péči. Nemusíte se o ně nijak zvlášť starat, jen jednou za 3-5 týdnů zajít na doplnění vypadaných řas. Průměr jsou zdravé 4 týdny. Nemusíte ani používat řasenku, řasy jsou husté a vypadají pořád jako namalované. Jsou odolné proti vodě, teplu i potu. A k nezaplacení na letní nebo zimní dovolené. Bez starostí. Nevýhodou je: Pokud vám sednou,tak velká závislost.....!!

 

© Studio MONROE, všechna práva vyhrazena.